Проганяємо стрес на роботі

Упоратися зі стресами на роботі цілком реально – варто лише цього захотіти і не полінуватися виконати кілька порад медиків

Упоратися зі стресами на роботі цілком реально – варто лише цього захотіти і не полінуватися виконати кілька порад медиків. Передусім пам’ятайте: люди, які працюють у доброзичливій атмосфері, менше піддаються стресам. Психологи акцентують на створенні умов, в яких вам буде комфортно трудитися. Скажімо, варто звернути увагу на фізичні та гігієнічні умови роботи, температуру в офісі, освітлення та якість повітря.

Випийте горнятко чорного чаю. У ньому є речовини, що допомагають організму ефективно протистояти стресам. Скуштуйте горішки. Вони багаті на поживні речовини, що беруть участь у виробленні серотоніну, вітаміни В і Е, антиоксиданти, які допоможуть подолати стрес. Боротися з негативними емоціями допомагає і масаж мочок вух, де сконцентровано багато акупунктурних точок, інформує “Росбалт”. Масажуйте обидва вуха одночасно не менше хвилини, натискаючи на кожну точку по 5 секунд.

Скільки б роботи не було, не забувайте про перерви, а обід не пропускайте.  Обідати на робочому місці не варто – треба змінити обстановку. Прогулянки в обід на свіжому повітрі відновлюють сили. Не нехтуйте і простими фізичними вправами. Як кажуть медики, розім’яти тіло допоможуть помахи руками та ногами, кілька присідань. Корисною є організація праці та планування дня.
Вважають, що найбільш спокійна робота у бібліотекарів, а найбільш  нервова – у шахтарів, пілотів літаків та журналістів.  Велике моральне навантаження у вчителів, лікарів та акторів.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.3050 / 4.06MB / SQL:{query_count}