Народжувати по-європейськи

У Львові після капітального ремонту відкрили пологовий будинок № 2, що на вул. Мечнікова, 8

У Львові після капітального ремонту відкрили пологовий будинок № 2, що на вул. Мечнікова, 8. На жінок, що кілька років тому народжували тут першу дитину, а тепер прийшли народжувати другу, третю, чекав приємний сюрприз – їхні малюки з’явилися на світ в умовах, що відповідають європейським стандартам і за якістю надання медичної допомоги, і за оснащенням, облаштуванням операційних, палат тощо.

У  відремонтованих відділеннях надають допомогу жінкам, в яких складна вагітність і пологи. Як інформує прес-служба Львівської міськради, на проведення робіт та обладнання відділень було використано 1 млн 320 тис. грн. Із цієї суми – 900 тис. грн витрачено на капітальний ремонт, а саме: ремонт двох операційних залів, трьох палат інтенсивної терапії для дорослих, шести індивідуальних пологових залів, маніпуляційної та приміщення для саноброблення обладнання. 420 тис. грн позабюджетних коштів було витрачено на  придбання операційних столів, медичних меблів для операційних, обладнання індивідуальних пологових залів та службових приміщень медичними та офісними меблями.

 “Увесь набір, який потрібен для операційних, придбано новий. Ми намагалися нічого старого не залишати”, – сказала головний лікар пологового будинку  Людмила Шекета. За її словами,  приміщень, які були б не відремонтовані, зараз у пологовому будинку немає. Але ремонт, який був зроблений п’ять років тому, уже відстав від того, який зроблений нині.

Цілком оновити пологовий будинок на Мечнікова планують до 2013 року. За попередніми підрахунками, на це потрібно не менше трьох мільйонів гривень.

Олена Мусієнко
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.1730 / 4.07MB / SQL:{query_count}