Українців лікуватимуть “Таміфлю”

Міністерство охорони здоров’я вважає за можливе використання залишків закупленого торік “Таміфлю” для лікування грипу в 2010/11 роках

Міністерство охорони здоров’я вважає за можливе використання залишків закупленого торік “Таміфлю” для лікування грипу в 2010/11 роках. Про це повідомила ТСН заступник директора “Українського центру грипу й гострих респіраторних інфекцій” МОЗ Ірина Маркович.

– Запаси “Таміфлю” достатні, він має термін придатності, що дає можливість його використовувати цього року, тому жодних підстав для того, щоб його не використовувати, немає, – повідомила вона.

Зі слів Маркович, уже доведено ефективність “Таміфлю”, його можна використовувати у боротьбі з вірусами грипу А і В. Тому він ефективний у лікуванні й від “каліфорнійського” грипу А (H1N1), і від вірусу грипу А (H3N2), і від вірусу грипу В, які очікуються цього року.

Нагадаємо, Україна закупила 804 тис. упакувань препарату “Таміфлю”. У березні депутат Верховної Ради, член фракції Партії регіонів, голова парламентського комітету з питань охорони здоров’я Тетяна Бахтеєва заявила про закінчення терміну придатності 800 тис. упакувань препарату “Таміфлю”.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.9963 / 4.05MB / SQL:{query_count}