Німесил продавати заборонено

Доброго дня, редакціє...

"Доброго дня, редакціє. Звертаюся до вас з проханням висвітлити у "Медичній пошті" питання, яке стосується багатьох людей, бо йдеться про медикаменти. У мене давно проблеми із зубами, тож такі медпрепарати, як німесил та імет були моїми рятівниками: мені їх призначали стоматологи як протизапальні засоби. Днями у мене знову розболівся зуб, і я кинулася в найближчу аптеку за вже знайомим мені німесилом. Та його там не було. Не знайшла цих ліків і в жодній іншій аптеці. На моє запитання, чому нема цього препарату, фармацевт відповіла: "Ви його ніде не знайдете, бо німесил  зняли з продажу. Зараз перевіряють на токсичність". Для мене це була приголомшлива новина. Виявляється, що тривалий час я вживала токсичні ліки?  Імету я також в аптеці не знайшла. Його також зняли з продажу? Чи не може "Пошта"  допомогти з'ясувати, що насправді з цими медпрепаратами?

З повагою Марія Захарук, м. Львів"

Питання, яке підняла львів'янка, дійсно цікавить багатьох, бо виявилося, що наведені вище лікарські засоби користувалися популярністю серед пацієнтів. Аби допомогти читачам газети отримати відповідь на поставлене запитання, "Пошта" звернулася за коментарем до директора Львівської обласної аптечної корпорації Михайла Яремчука.

- Німесил та імет - мед­препарати, що мають протизапальну дію. Обидва -  іноземного виробництва. Імет є у продажу в аптеках Львова та області. Що стосується німесилу (італійського та ін­дійського виробництва), то і він, і всі похідні цього лікарського засобу наразі зняті з продажу, бо надійшов сигнал, що вони не відповідають сертифікату якості. До завершення перевірки продавати його в Україні заборонено. Коли будуть відомі результати перевірки, тоді й остаточно буде вирішено: можна реалізовувати його на території України чи його знімуть з продажу взагалі. Але підстав для тривоги у пацієнтів не повинно бути: в арсеналі лікарів є достатньо інших ефективних лікарських засобів, які без проблем можуть його замінити.

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1400 / 4.06MB / SQL:{query_count}