Три пакети для лікування раку

МОЗ розширює обсяг надання послуг онкохворим пацієнтам

Міністерство охорони здоров’я України розширить пакет послуг для лікування онкологічних захворювань у ІІ – IV кварталах 2021 року, про що повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
«Важлива складова надання якісної медичної допомоги – повноцінне фінансування та реалістичні тарифи, які ґрунтуються на реальній вартості медичних послуг. Із 1 квітня 2021 року буде змінений підхід до надання медичної допомоги пацієнтам із онкологічними захворюваннями. Ми додамо новий пакет послуг та введемо відповідні коефіцієнти оплати. Завдяки цим крокам лікування онкологічних захворювань в Україні стане ефективнішим», – зазначив він.
Нова Програма медичних гарантій, яка почне діяти в Україні з 1 квітня 2021 року, передбачатиме три пакети для лікування онкології: «Хіміотерапевтичне лікування та супровід пацієнтів із онкологічними захворюваннями у дорослих та дітей у стаціонарних та амбулаторних умовах», «Радіологічне лікування пацієнтів з онкологічними захворюваннями у дорослих та дітей у стаціонарних та амбулаторних умовах», «Лікування та супровід пацієнтів з гематологічними та онкогематологічними захворюваннями дорослих та дітей у стаціонарних та амбулаторних умовах». Новий пакет послуг був запроваджений через необхідність у специфічному лікуванні, яке потребує деталізації.
Упродовж І кварталу 2021 року діятиме попередня Програма медичних гарантій, яка передбачає два пакети для надання медичної допомоги пацієнтам з онкологією.
Міністерство охорони здоров’я України визначило удосконалення системи раннього виявлення раку однією з пріоритетних цілей Національної стратегії контролю онкологічних захворювань до 2030 року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4055 / 3.97MB / SQL:{query_count}