Гарна новина для майбутніх мамусь!

У Львівському обласному перинатальному центрі відновили партнерські пологи

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі відновили партнерські пологи. На партнерських пологах допускається присутність лише однієї близької особи️.
Як зазначають у медзакладі, партнеру необхідно мати при собі: документ, що засвідчує особу, змінні одяг та взуття, захисний одяг – високі бахіли, халат, шапочку, рукавиці та маску. У приймальному відділенні партнеру проводитимуть термометрію, обробку за допомогою Ю-бокса, анкетування та збір епідеміологічного анамнезу.
Не допускається перебування партнера у пологовому відділенні центру більше двох годин після завершення пологів. Не допускається присутність на пологах доули.
Минулого тижня міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про відновлення у пологових будинках міста партнерських пологів. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. Водночас затверджено чіткий перелік вимог до тих, хто бажає бути присутнім на пологах.

«Епідемія коронавірусу наклала на нас низку обмежень, в тому числі – щодо доступу до пологових будинків. Згідно з законом, брати участь у народженні може не лише батько дитини, але й партнер чи партнерка, яку обрала породілля. Та задля безпеки матерів, дітей і медичних працівників ми все ж залишили декілька обмежень. При народженні може бути присутня лише одна людина. Вона має бути у засобах індивідуального захисту, пройти термометрію, не мати симптомів захворювання, і впродовж останніх 14 днів не контактувати з хворими на коронавірус», – зазначив минулого тижня очільник Львова, додавши, що мовиться про пологові будинки, які належать місту – на вул. Мечникова та вул. Раппопорта (він запрацює з 1 жовтня).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.7749 / 4.07MB / SQL:{query_count}