Коли час – на вагу золота

У Львові на території лікарні «швидкої» облаштують вертолітний майданчик

У Клінічну лікарню швидкої допомоги Львова пацієнтів у важкому стані доставлятимуть гелікоптером. Для цього на території лікарні планують облаштувати вертолітний майданчик, про що повідомив очільник лікарні швидкої допомоги Олег Самчук.
«Лікарня такого масштабу повинна мати вертолітний майданчик, який був колись у планах побудови лікарні. Ми хочемо повернутись до цієї ідеї, щоб лікарня могла приймати медичні гелікоптери з пацієнтами у важкому стані – інсультом, інфарктом, після ДТП», – каже Олег Самчук.
На території лікарні є два місця, на яких можна було б облаштувати вертолітний майданчик.
Проєкт розробляють і він буде готовий через декілька місяців. «Плануємо втілити його ще в цьому році, припускаю, інвестиції залучатимемо з різних джерел, можливо профінансує й місто», – каже Олег Самчук.
«Нам дали погодження служби авіації, щоб зробити вертолітний майданчик в лікарні швидкої допомоги. Це дасть можливість, маючи гелікоптер, достатньо оперативно доставляти хворих в лікарню з будь-яких точок Львівської області. А в разі потреби – навіть забрати хворих з інших міст», – повідомив мер Львова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.9755 / 4.06MB / SQL:{query_count}