Лікарня «швидкої» увійшла до пілотного проєкту з трансплантації

До проєкту долучилися ще 12 медзакладів, 9 з яких планують робити органну трансплантацію

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова увійшла до пілотного проєкту з трансплантації. Тож відтепер тут укладатимуть договори на всі види трансплантації, яка оплачуватиметься державою.
«Для пацієнтів це означає, що всі медичні послуги з трансплантації оплачуватимуться державою. Також відкориговано тарифи, наприклад:
алотрансплантація нирки (від живого донора) – 323 798 грн, алотрансплантація нирки (посмертно) – 397 884 грн, трансплантація серця/комплексу „серце-легені“ – 609 366 грн, пересадка печінки/частини печінки (посмертно) – 929 125 грн., донорський етап щодо кожного органу – 4 086 грн», – повідомив Олег Самчук.
Разом із лікарнею швидкої допомоги, до пілотного проєкту долучилися ще 12 медзакладів, 9 з яких планують робити органну трансплантацію. Частину з них протягом останніх кількох місяців лікарня швидкої допомоги активно консультувала й надалі готова їм допомагати.
«У кожному регіоні мають пересаджувати органи, бо потреба в операціях із трансплантації величезна. Стратегічно важливо розвивати трансплантацію в Україні, а не, як це було роками, відправляти людей за кордон, де операції коштують у п'ять разів дорожче. Усі, хто потребує трансплантації, можуть звертатися до нашого закладу й записуватись в «лист очікування», – додав Олег Самчук.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.5469 / 4.06MB / SQL:{query_count}