Електронні лікарняні в тестовому режимі

У Міністерстві охорони здоров’я розглядають дві моделі, як це може працювати

Міністерство охорони здоров'я запускає в тестовому режимі електронні лікарняні на базі Пенсійного фонду. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ярослав Кучер.
У МОЗ розглядають дві моделі, як можуть працювати електронні лікарняні. Перша модель – так звана «спрощена система». У Пенсійному фонді розробили спеціальний веб-інтерфейс на сайті фонду. Там лікар може за допомогою електронного цифрового підпису вносити дані про пацієнта. Далі ця інформація буде автоматично надаватися усім службам.
За цією системою МОЗ зможе запустити електронні лікарняні вже до кінця літа. Поки відомство до 10 липня збирає форми реєстрації від медзакладів, що хочуть тестувати цю систему.
Другу модель електронних лікарняних назвали «цільовою моделлю», яку впровадять в систему eHealth. Електронні лікарняні в цій системі мають запрацювати на початку 2021 року.
У Кабміні обіцяли запровадити електронні лікарняні з квітня 2020 року, але тоді їх запустити не вдалося. Зі слів міністра охорони здоров'я Максим Степанова, виникли технічні проблеми, зокрема, через поширення коронавірусного захворювання.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6743 / 4.05MB / SQL:{query_count}