Подбати про безпеку медиків

Благодійники передали засоби захисту для медиків лікарні швидкої допомоги Львова

фото: пресслужба ЛМР
Міські лікарні Львова готуються до прийому хворих на коронавірус. Допомагають в цьому також благодійники, які закуповують засоби захисту та обладнання. Працівники і волонтери благодійного фонду «Рідні» передали клінічній лікарні швидкої медичної допомоги 500 захисних костюмів, 500 респіраторів, захисні окуляри, оглядові рукавиці.
«У зв’язку з карантином, ми додали до своєї діяльності ще один вектор – це допомога медичним закладам. Сьогодні ми об’єдналися з бізнесом, і забезпечуємо додаткове обладнання для лікарень – це костюми, маски, рукавиці. Тобто, все те, що необхідно для індивідуального захисту медиків», – зазначила Марта Федорів, президентка БФ «Рідні».
Зі слів в.о. генерального директора лікарні швидкої медичної допомоги Олега Самчука, зараз засоби захисту – це найнеобхідніше для медиків. Водночас, це не перша допомога для лікарні – раніше інші благодійники передали також низку медичного обладнання і засоби захисту. «Зараз засоби індивідуального захисту для медичних працівників – це основне, тому що вони контактують з великою кількістю пацієнтів, і наших медичних працівників треба захищати. Тому дякуємо благодійникам, які організували нам цю допомогу. Раніше від благодійників ми отримали засоби індивідуального захисту. Також отримали частину обладнання — це і переносні рентген-апарати, і апарати штучної вентиляції легень, також антибактеріальні препарати, які можуть використовуватися при лікуванні коронавірусу», – розповів Олег Самчук.

До слова, зараз в лікарні швидкої медичної допомоги є 35 апаратів штучної вентиляції легень і наркозно-дихальних апаратів. Однак потреба в таких апаратах ще є.
«Потребуємо ще апаратів ШВЛ, зараз отримали частину від благодійників, а багато апаратів закупляє міська рада. Зараз в лікарні є 35 апаратів штучної вентиляції легень і наркозно-дихальних апаратів, і ще доїжджають ті, що були закуплені раніше», – говорить Олег Самчук.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7166 / 4.07MB / SQL:{query_count}