Дослідження, яке чекають пацієнти

В Україні ПЛР-дослідження на COVID-19 проводять 37 державних та дві приватні лабораторії

Щодня українці дізнаються про кількість хворих на коронавірус за результатами досліджень вірусологічних референс-лабораторій Центру громадського здоров’я та обласних лабораторних центрів. «Зараз лабораторні дослідження проводять у 37 державних і ще у двох приватних лабораторіях. Приватні лабораторії також забезпечують щоденне звітування, як по підтвердженим випадкам, так і по тих результатах, що отримують впродовж своїх досліджень. Вся інформація від приватних лабораторій відправляється до обласних центрів охорони здоров’я, щоб забезпечити повноцінне епідеміологічне дослідження», – повідомив виконувач обов’язків генерального директора Центру громадського здоров’я Ігор Кузін.
«Кількість підозр, які отримує Центр громадського здоров’я, або обласні лабораторні центри МОЗ не дорівнює кількості досліджень. Досліджують зразки осіб, яким встановлено підозру, контактних та тих, хто одужав для зняття діагнозу», – наголосив Ігор Кузін.
З його слів, необхідність у лабораторному дослідженні на COVID-19 має визначити лікар на підставі цілої низки критеріїв: «Якщо у вас є підозра, або ви контактували з людьми у котрих був підтверджений діагноз на коронавірус, лікар візьме зразок на дослідження і відправить його до лабораторії», – додає він, інформує сайт МОЗ.
Ігор Кузін повідомив, що у деяких випадках використовую для дослідження швидкі тести, але такі дослідження не рекомендовані для виявлення діагнозу COVID-19 оскільки все одно необхідно було проводити ПЛР-дослідження.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6684 / 4.06MB / SQL:{query_count}