Апарати, від яких залежить життя

У медичних установах Львова є 107 апаратів ШВЛ

Фото: прессслужба ЛМР
Сьогодні у медзакладах Львова є 107 апаратів ШВЛ, про що повідомив головний медик  міста Володимир Зуб. З його слів, для роботи з COVID-19 зарезервовано 40 апаратів для потреб 8-ї міської клінічної лікарні. Решту – працюватимуть з іншими хворими, що потребуватимуть штучної вентиляції легень, – пацієнтів лікарні швидкої медичної допомоги, міської дитячої лікарні, пологових міста.
«Якщо ситуація буде загострюватись, то ще є резерв на 10−15 апаратів. Ми не можемо задіяти всі апарати, оскільки вони мають також працювати й на інших видах допомоги, зокрема в лікарні швидкої медичної допомоги на Топольній, яка надає ургентну допомогу всім мешканцям Львова, тож там теж має бути запас апаратів. У дитячій лікарні також мають бути апарати, у пологому, де люди народжують, де проводять кесареві розтини й інші операції», — зазначив очільник міського управління охорони здоров’я.
Володимир Зуб також розповів, як у Львові працюють із людьми, що прибули з-за кордону та перебувають на самоізоляції.
«Люди, які приїхали з-за кордону, є потенційною загрозою, оскільки прибули з країн, де є спалахи інфекції. Тому всі вони мають на кордоні підписати заяву про те, що погоджуються на 14-денну самоізоляцію. Ці списки передають у заклади охорони здоров’я. Це декілька тисяч людей. Списки не посортовані – Львів, область, інші області. Ми відбираємо тих, хто зі Львова, встановлюємо телефонний контакт. з’ясовуємо стан здоров’я. Якщо в них немає жодних клінічних проявів, просимо залишатися вдома та бути з нами на телефонному зв’язку. Однак частина даних подана неправдиво – або телефон, або адреса. Не всі чесно й порядно вчиняють. Що ж до контролю, то за законодавством він покладений на Національну поліцію, Нацгвардію. Натомість медичні працівники встановлюють контакт із точки зору медичного контролю, медичного спостереження», – зазначив Володимир Зуб.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2989 / 4.07MB / SQL:{query_count}