Премії медикам

237 працівників Львівської обласної інфекційної лікарні отримають від міста по 10 тисяч гривень допомоги

Львів фінансово допомагає медичним працівникам, які працюють в умовах пандемії. Як і обіцяв попередньо мер Андрій Садовий, 237 працівників Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні отримають від міста матеріальну допомогу – по 10 тис грн. Таке рішення прийняв 10 квітня міськвиконком.
«Надаємо працівникам матеріальну допомогу по 10 тис. грн. Але, оскільки 129 працівників лікарні не є мешканцями міста Львова, то надаємо їм більшу суму для сплати податків — це по 12 422 грн, а 108 працівникам виплачуємо по 10 000 грн. Загальна кількість працівників, яким надаємо цю допомогу — 237 осіб на загальну суму допомоги 2 млн 682 тис грн», – повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови з гуманітарних питань, керівниця міського штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії COVID-2019.
«Це рішення правильне, не заважаючи, міська чи обласна лікарня. Ми прийняли чітку позицію, що кожен медик повинен отримати по 10 тис. грн. Для працівників лабораторного центру ми вже такі премії виплатили. Працівникам лікарні також зможемо виплатити ці премії за кілька днів, – зазначає очільник міста. – Також ми озвучили пропозицію щодо преміювання працівників житлово-комунальної сфери, в першу чергу, для двірників, які займаються дезінфекцією міста. Пропоную виплатити їм одноразову допомогу по 5 тис. грн, щоб люди ці кошти отримали ще до Великодня».
Раніше місто виплатило допомогу по 10 тис. грн для 13 працівників Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України, які безпосередньо беруть участь у проведенні ПЛР-діагностики у вірусологічній та лабораторії особливо небезпечних інфекцій.
Фото: пресслужба ЛМР, пресслужба ЛОДА
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6988 / 4.07MB / SQL:{query_count}