Ніяких ґаджетів у спальні!

Електронні пристрої повинні лежати на відстані витягнутої руки, інакше спричинятимуть проблеми зі здоров’ям

Телефони передають інформацію з використанням низькочастотних радіосигналів, які можуть піддавати користувачів впливу небезпечного випромінювання, стверджують у Каліфорнійському департаменті охорони здоров’я. Експерти пояснили, що ризик впливу ґаджетів посилюється, коли користувачі скачують із них файли великого розміру. Зокрема, випромінювання, що йде від електронних пристроїв, може посилювати загрозу розвитку раку, психічних розладів і проблем з репродуктивною системою.
Кілька досліджень показали, що чоловіки, які тримають телефон у кишені, мають найнижчу кількість сперматозоїдів.
Вчені додають, що хоч радіочастоти, які використовують мобільні телефони для передачі інформації, не найнебезпечніші з усіх можливих, частота використання мобільних телефонів на близькій відстані є достатнім чинником для погіршення самопочуття. Навіть великі виробники гаджетів, такі як Apple, подають інформацію про вплив радіочастотного випромінювання в настройках і дають рекомендації щодо того, як користувачі можуть зменшити їхній вплив. Отже, тримати телефон близько до тіла не варто.
«Під час сну телефон повинен бути як мінімум на відстані витягнутої руки. Замість того, щоб носити його у кишені, краще покладіть у сумку», – резюмував доктор Карен Сміт із Департаменту громадської охорони здоров’я Каліфорнії.
Ось кілька способів зменшити випромінювання від електронних пристроїв:
* використовуйте гучний зв’язок під час розмов по телефону, щоб уникнути прямого впливу на голову;
* відправляйте текстові повідомлення замість розмов по телефону;
* тримайте пристрій подалі від голови або тіла при передачі або завантаженні великих файлів;
* уникайте використання телефона всередині рухомого транспортного засобу, оскільки пристрій передає більше високочастотних сигналів для підтримки з’єднання;
* переходьте у режим польоту перед переглядом або відтворенням великих файлів, що були завантажені;
* не кладіть ґаджети біля ліжка задля зниження ризиків для здоров’я.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.3393 / 4.08MB / SQL:{query_count}