Грип відступає

Львів’яни менше хворіють. Поза тим карантин ще триває в дев’яти школах міста

Епідситуація спокійна, кількість хворих потроху зменшується – такі втішні новини цього тижня, чи не вперше за останній період, повідомили епідеміологи Львова та області.
Зокрема, за даними епідеміологині Львівського обласного лабораторного центру Любомири Бойко, за минулий тиждень в області на гострі респіраторні інфекції захворіло 15 тисяч 696 осіб, що на 1 тисячу 242 випадки менше за попередній тиждень (6 тиждень 2020-го). Більшість із них (56,2%)  діти.
У Львові за цей період захворіло 3 тисячі 843 особи , з них частка дітей становить понад 50%. Інтенсивний показник захворюваності становить 499,7 на 100 тисяч населення при епідпорозі 615,1521. В області перевищення епідпорога спостерігається лише в кількох районах: Бродівському, Буському, Жовківському, Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському, Радехівському, Сколівському, Самбірському, Яворівському, а також у містах Стрий, Самбір, Борислав і Червоноград.
За цей тиждень з діагнозом ГРВІ в інфекційні стаціонари області госпіталізували 425 осіб, у тому числі 281 дитину віком до 17 років.
Наразі карантин через хвороби учнів триває в дев’яти львівських школах.
Нагадаємо, що в Україні спочатку епідсезону зареєстровано 26 летальних випадків. У Львівській області – один летальний випадок від грипу (жертвою стала 66-річна жінка, яка звернулася по медичну допомогу аж на третій день хвороби, її стан ускладнився через наявність довготривалого захворювання серцево-судинної системи).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6573 / 4.07MB / SQL:{query_count}