Збори госпітальної ради: акцент на розвиток опорних лікарень

Засідання госпітальної ради відбуватимуться щомісяця

фото: пресслужба ЛОДА
Функціонування та розвиток лікарень інтенсивного лікування розглянули  під час першого засідання  установчих зборів госпітальної ради госпітального округу Львівської області. Зокрема, під час зборів під головуванням заступника голови Львівської ОДА Івана Собка (на фото) обрали двох заступників та секретаря, а також обговорили співпрацю медичних закладів вторинної та третинної медицини із Національною службою здоров’я України.
«Ми зараз перебуваємо на такому етапі, коли в деяких медичних закладах більше персоналу, аніж пацієнтів, а на установи із держбюджету йде більше грошей, аніж у розвинений країнах. Мусимо зараз рахувати кожну гривню та стежити, аби вона йшла на користь пацієнту», - наголосив Іван Собко.
Під час наради т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Андрій Васько презентував план розвитку Львівського госпітального округу. З його слів, найбільша увага концентруватиметься навколо великих лікарень області.
«Робоча група напрацювала мережу лікарень інтенсивного лікування. За методологією Міністерства визначили 9 закладів. Цей переліку може бути розширений чи змінений за результатами роботи закладів із НЗСУ. Зараз у роботі цих закладів у пріоритеті має бути розробка ПКД, аби облаштувати приймальні відділення, це дозволить швидше отримати фінансування та розпочати роботи», – каже Андрій Васько.
Він наголосив на важливості скерування фінансового ресурсу на закупівлю обладнання та проведення реконструкцій приміщень.
Засідання госпітальної ради відбуватиметься щомісяця, наступного разу члени ради зберуться уже в0 лютому.
Госпітальна рада Львівського госпітального округу створена для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я, сприяння організації та функціонування медичної допомоги, фінансування медичної допомоги в госпітальному окрузі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0641 / 4.08MB / SQL:{query_count}