Обережно, шахраї і “ліки”

Міністерство охорони здоров’я попереджає про аферистів, які продають незареєстрований препарат від тиску

У МОЗ застерігають від купівлі препарату Normalize для лікування гіпертонії і серцево-судинних хвороб, який пропонують із посиланням на рекомендації міністерства. “Насправді цей препарат навіть не має державної реєстрації, тобто продається незаконно. І звісно, МОЗ України ані рекомендує, ані продає його через мережу “своїх” аптек, взагалі не існує аптек МОЗ України”, – зазначають у пресслужбі міністерства.
Шахраї створили різні тематичні сторінки для торгівлі незаконним препаратом та обіцяють за низьку ціну – від 1 до 49 гривень – нормалізацію тиску, усунення гіпертонії за 1 курс, відновлення судин і захист від інфаркту та інсульту.
У МОЗ нагадують, що в Україні можна продавати лише зареєстровані препарати. Також у міністерстві застерігають від замовлення ліків поштою, адже законодавство передбачає торгівлю лікарськими засобами виключно через аптечні заклади.
Повідомити про ймовірний фальсифікат чи неякісний лікарський засіб можна у Держлікслужбу. Пацієнти з серцево-судинними захворюваннями можуть отримати ліки безоплатно або з невеликою доплатою за програмою “Доступні ліки”. Для цього треба звернутись до свого сімейного лікаря і отримати рецепт.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6483 / 4.07MB / SQL:{query_count}