Цілуйтеся на здоров’я

Обійми і поцілунки не лише покращують психічний стан, а й додають здоров’я

Користь поцілунків не лише в тому, що вони передають ніжні почуття іншій людині. Поцілунки в губи ще й корисні.
Зміцнюють імунну систему. У роті людини є сотні типів різних бактерій. Під час поцілунку ми обмінюємося хорошими бактеріями, які зміцнюють імунну систему.
Знижують артеріальний тиск. Під час пристрасного поцілунку серцебиття частішає, а кровоносні судини розширюються. Це покращує кровотік і доступ крові до різних органів людини.
Знеболюють. Розширення кровоносних судин під час поцілунків тамує біль, особливо біль голови.
Лікують зуби. Під час поцілунків починає вироблятися більше слини, яка добре омиває зуби, що, своєю чергою, сприяє видаленню зубного нальоту.
Борються із надлишковою вагою. Це не означає, що поцілунок рівнозначний пробіжці, але він може спалювати калорії. За даними вчених, пристрасний поцілунок спалює від восьми до шістнадцяти калорій.
Тренують лицьові м’язи. Під час поцілунку працюють безліч дрібних лицьових м’язів. Хоча поцілунок, звичайно, не підтяжка обличчя, але певним чином допомагає зберегти лінію підборіддя і шию підтягнутими.
Виробляють гормони гарного настрою. У головному мозку існують гормони-нейротранс­міте­ри – окситоцин, серотонін і допамін. Вони регулюють наш настрій і покращують роботу мозку. І саме поцілунки змушують організм виробляти такий «коктейль» гормонів щастя.
Рятують від стресу. Поцілунок в губи знижує рівень гормону стресу кортизолу і підвищує рівень серотоніну, що допомагає знизити рівень стресу. Гормони гарного настрою, які виробляються під час поцілунків, роблять нас щасливішими і не такими тривожними.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.6214 / 4.07MB / SQL:{query_count}