Відрощуйте бороду!

Жінки назвали бороданів найпривабливішими чоловіками

Представники сильної статі, які не хочуть щодня голитися, можуть відтепер цього не робити. Дослідження показало, що неголені чоловіки здаються жінкам привабливішими, аніж гладко поголені.
Оцінювали привабливість як бороданів, так і безбородих 8500 жінок. Їм показували гладко поголених чоловіків, що мали п’ятиденну і десятиденну щетину, а також жорстку щетину, якій не менш ніж чотири тижні, і повноцінну бороду. Дослідження вказує на те, що жорстка щетина є найпривабливішою. За нею в списку йдуть легка щетина, потім – повноцінна борода. Ну і останнє місце за гладко поголеними чоловіками. Коротка щетина сприймалася жінками як найбільш підходяща для нетривалих стосунків, а якщо вони хотіли чогось тривалого і серйозного, то обирали справжню бороду.
Учені дійшли висновку, що характерні маскулінні риси обличчя на кшталт широкого підборіддя і нависаючих надбрівних дуг, які начебто повинні свідчити про вік чоловіка та його соціальне домінування, не є необхідними характеристиками, на які жінки звертають увагу під час пошуку партнерів для довготривалих стосунків. І якщо чоловіки хочуть підвищити свої шанси в цьому питанні, їм потрібно відрощувати бороди.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2559 / 3.95MB / SQL:{query_count}