1677: запам’ятайте цей номер

В Україні запрацювала гаряча лінія для пацієнтів, лікарів та працівників медзакладів

Хочете більше дізнатися про зміни в системі охорони здоров’я, права пацієнтів та лікарів або правила роботи поліклінік, але не знаєте, як це зробити? Відтепер відповіді на найпоширеніші запитання будуть доступні цілодобово в автоматичному режимі. Уже з цього тижня в Україні офіційно розпочав роботу контакт-центр Національної служби здоров’я України (НСЗУ). Його короткий номер – 1677.
Як наголошують у Міністерстві охорони здоров’я, це перший в Україні контакт-центр, створений за світовими стандартами, який обслуговуватиме пацієнтів, лікарів та керівників закладів охорони здоров’я.
Отож, тепер кожен українець у робочий час може зателефонувати на номер 1677 і отримати інформацію про права пацієнтів та лікарів, актуальні дані щодо змін у системі охорони здоров’я, правила роботи сімейних лікарів та амбулаторій, гарантований державою пакет медичних послуг, особливості співпраці медичних закладів із Національною службою здоров’я.
Як зазначив голова Національної служби здоров’я Олег Петренко, жоден дзвінок і звернення не залишаться без уваги, адже служба працює над тим, щоб зміни в медицині відбувалися перш за все на користь лікаря і пацієнта.
Усі запити, відповіді на які потребуватимуть додаткового часу, будуть реєструвати і скеровувати у відповідні підрозділи НСЗУ. Після цього оператори передзвонюватимуть і надаватимуть повну інформацію.
Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів безкоштовні!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6674 / 4.06MB / SQL:{query_count}