Кір уперто не відступає

Львівщина залишається лідером щодо кількості хворих на кір

Захворюваність на кір серед дітей в Україні залишається високою. Зокрема, впродовж минулого тижня цю недугу підхопили 554 людини, із них 157 дорослих і 397 дітей, повідомляє прес-служба МОЗ.
За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, загалом із початку року на кір захворіло 32 тис. 489 осіб. Від ускладнень уже померли 14 людей – четверо дорослих і десятеро дітей. З усіх областей України найвищі показники на Львівщині! Хворобу діагностували у 6460 осіб, із яких 1994 дорослих та 4466 дітей.
Ризик захворіти збільшується й через спільне перебування дітей у школах та дитячих садках. Тож дуже важливо, щоб діти були вчасно щеплені за календарем профілактичних щеплень.

Кір – небезпечне вірусне захворювання, ліків від якого немає, а ускладнення після цієї хвороби можуть призвести до смертельних наслідків. Єдиний спосіб запобігти ускладнення і смерть від кору – вакцинація! Діти й дорослі, яким не зробили профілактичне щеплення, перебувають у зоні ризику.
Для вироблення колективного імунітету необхідно, щоб рівень вакцинації сягав 95-98%. Тому якщо вашій дитині незабаром виповниться рік або шість років, їй треба зробити щеплення відповідно до календаря. Якщо ж дитина пропустила першу чи другу дози вакцини КПК за графіком або ви не пам’ятаєте, коли і які щеплення робили дитині, зверніться до медичного закладу, щоб якнайшвидше отримати безоплатне щеплення. Зробити безоплатне щеплення вакциною КПК і надолужити пропущені дози вакцини можна всім дітям до 18 років!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.9080 / 4.06MB / SQL:{query_count}