Ті, що дають шанс на одужання

Із 15 до 22 вересня у Львові перебуватиме професор Геннадій Фузайлов з американськими хірургами, які знову оперуватимуть дітей із опіками

фото: zik.ua
Діти, які зазнали опіків, знову мають шанс на одужання! У середині вересня до Львова вже увосьме приїдуть хірурги з Бостонського опікового центру, щоби консультувати й оперувати українських дітей. Бригада хірургів зі США, до якої входить десять висококласних спеціалістів (пластичні хірурги, анестезіологи, медсестри) цього року планують оглянути дві сотні дітей не лише зі Львова та області, а й з різних міст України. Крім цього, за цей час хірурги планують зробити 55-60 операцій, повідомляє zaxid.net.
“На прийом уже записали майже 200 дітей. У перший день оглядатимемо пацієнтів, визначатимемо, якої саме допомоги вони потребують, а наступні п’ять днів будемо оперувати. Плануємо в цей наш приїзд до Львова прооперувати 55-60 дітей”, – повідомив професор Гарвардської медичної школи Геннадій Фузайлов.
Торік хірурги зі США також приїжджали до Львова у вересні. Під час того візиту вони прооперували 56 дітей (у 2016-ому – 40) з різних куточків України і проконсультували 200. А за останні чотири роки прооперували у Львові 200 малих пацієнтів.
Окрім того, американські фахівці планують провести майстер-клас для українських колег із використання спеціального лазера, за допомоги якого розсмоктуються і зникають рубці, що утворилися після опіків. Цей лазер широко використовують у США, і він дає чудові результати, бо дозволяє позбутися рубців нехірургічним способом.
Минулого року американські хірурги вперше привезли такий лазер до Львова. Приїдуть з ним і цього разу. Використання лазера доволі дороге, але для українських пацієнтів усі процедури будуть безкоштовні!
Крім того, медики з-за океану привозять зі собою всі необхідні медикаменти, інструментарій, обладнання, потрібне для проведення операцій.
Оперуватимуть хірурги в медичній клініці Medicover. Трансляції їхніх операцій зможуть подивитися лікарі не лише зі Львова, а й з інших міст України.
Як пояснив Геннадій Фузайлов, американські лікарі у Львові оперують лише тих пацієнтів, яким можуть на 90% гарантувати позитивний результат. Дітей, що отримали складні, глибокі опіки, безкоштовно рятують у бостонській клініці “Шрайнерс госпіталь”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.4650 / 4.35MB / SQL:{query_count}