А ви вже уклали договір з лікарем?

МОЗ внесло низку змін у процес підписання декларацій із лікарями

В Україні скасували обов’язкові копії документів, які необхідно подавати під час підписання декларації з лікарем, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України. Отож, пацієнтові необхідно взяти зі собою лише два документи – паспорт або свідоцтво про народження дитини та документ платника податків (індивідуальний податковий номер).
Працівники медзакладу більше не зобов’язані зберігати або робити копії документів. У них залишається тільки один примірник декларації, який ви підписали.
Крім цього, невідкладну допомогу гарантують навіть тим пацієнтам, які не підписали декларації з лікарем. Якщо людина перебуває у невідкладному стані, лікарі не мають права відмовити їй у наданні безоплатної первинної допомоги!
Також у МОЗ продов­жили терміни дії декларацій, які підписали на початку кампанії. Для тих, що уклали угоду з лікарем до 1 квітня, декларація діятиме до кінця 2019 року!
Форма декларації матиме спрощений вигляд: у міністерстві скоротили перелік питань, і тепер декларація займатиме тільки один аркуш.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7271 / 4.07MB / SQL:{query_count}