Менше цукру, більше цикорію!

Медики назвали, якими продуктами можна замінити шкідливий цукор

Учені прирівнюють ласунів до наркоманів, адже цукор викликає практично ті ж відчуття в організмі людини і стійку залежність, що й кокаїн. Окрім цього, через споживання великої кількості цукру і солодощів людина може набирати надлишкову вагу і таким чином шкодить своєму здоров’ю, пише “Країна здоров’я”.
Різкі стрибки глюкози в крові провокують викид інсуліну, що може мати серйозні наслідки. Завдяки цукру в судинах накопичується холестерин, а це  пряма дорога до атеросклерозу та гіпертонічної хвороби. Також цукор сприяє затримці рідини в організмі, тому з’являються набряки.
Як бачимо, причин для того, щоби відмовитися від цукру, досить багато, тому дієтологи перерахували найкорисніші та натуральні цукрозамінники. Це цикорій, порошок лукуми, кленовий сироп, мед, патока, стевія, сироп топінамбура, сироп агави, сироп артишоку, кокосовий цукор і коричневий рисовий сироп.
Ці природні цукрозамінники можна вживати у чистому вигляді, а можна додавати у випічку або інші страви, які повинні мати солодкуватий смак.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1020 / 4.34MB / SQL:{query_count}