Пити чи не пити?

Уляна Супрун розвінчала черговий міф про те, коли варто пити воду – до, під час чи після їди

У суспільстві поширена думка, що під час їди не варто пити воду, адже це негативно відображається на роботі шлунка. Але насправді то міф! Про це в.о. міністра охорони здоров’я розповіла на своїй сторінці у Facebook.
“Їжу можна запивати водою, а можна й не запивати. Головне правило – пити, коли хочеться”, – зазначила Уляна Супрун. З її слів, пити варто тоді, коли людина відчуває спрагу, і це аж ніяк не залежить від прийомів їжі. Особливо за цим потрібно стежити вагітним, людям похилого віку та дітям (під час активних ігор чи занять спортом). Саме дітям варто споживати воду впродовж усього дня, а надто під час активних ігор чи занять спортом. Достатня кількість води в дитячому організмі позитивно впливає на пам’ять. А от недостатня кількість призводить до закрепів, поганого травлення, агресії і безпричинного вередування. Надійним показником достатньої гідрації є колір сечі – вона повинна мати солом’яно-жовтий відтінок. Темний колір свідчить про сильну нестачу води.
Що стосується норм споживання рідини впродовж дня, то Уляна Супрун радить: немовлятам від восьми місяців треба пити по 150 мл/кг ваги на день, дошкільнятам – по 100 мл/кг ваги на день, а підліткам –  по 50 мл/кг ваги на день.
“Якщо дитина їсть тверду й суху їжу або бавиться, якщо надворі спекотно, сухо або ж дитина хворіє, потреба в рідині зростає. Тому дуже важливо, щоб дитина завжди мала доступ до питної води!” – наголосила медик.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1427 / 4.33MB / SQL:{query_count}