Вакцини є!

Регіони отримають лікарські засоби проти дифтерії, правця, сказу та укусів змій

МОЗ затвердив розподіл 130 тисяч доз імуноглобулінів та антитоксинів, які Україна отримала від посольства Індії. Всі лікарські засоби мають сертифікат якості GMP, повідомляє прес-служба МОЗ України.
35 000 доз протиправцевого імуноглобуліну, 79 899  доз правцевого антитоксину, 900 доз дифтерійного антитоксину, 14 450 доз антирабічного імуноглобуліну та 1500 доз антитоксину проти зміїної отрути розподілені по регіонах згідно з потребами. Оскільки мовиться про гуманітарний вантаж, то його доставку на місця мають здійснити регіони.
Нагадаємо, що з 2014 року в Україні нема сироваток та імуноглобулінів через відсутність реєстрації. Виробники не були зацікавлені в тому, щоб заходити на український ринок, а МОЗ, відповідно до закону, не може бути ініціатором реєстрації. Тому гуманітарні вантажі до цього часу були єдиним шляхом забезпечення громадян України специфічними сироватками в разі необхідності.
Цього року Україна вперше закупить специфічні сироватки. На початку року було прийняте рішення про включення відповідних препаратів до номенклатур закупівель, а наказ №629 від 6 квітня затверджує перелік необхідних лікарських засобів. До закупівель включили 11 номенклатур, зокрема сироватки та імуноглобуліни проти дифтерії, сказу, правця і ботулізму, а також препарати для лікування малярії.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
21.3977 / 4.05MB / SQL:{query_count}