Горіхи, банани і м’ясо від… смогу

Учені розповіли, які продукти варто їсти жителям мегаполісів

Усім відомо, що жителі великих міст потерпають від величезної кількості транспорту, тому повітря у них забруднене. Саме через це вчені рекомендують збільшити в раціоні продукти, які містять вітаміни групи В. Про це заявили науковці з Колумбійського та Гарвардського університетів, пише The Daily Mail.
“Жителі міст повинні вживати вітаміни групи В, щоби компенсувати негативний вплив на організм забруднювальних речовин, які насичують повітря”, – зазначили вчені.
Науковці провели дослідження, в якому взяли участь люди від 18 до 60 років. Учасників експерименту поділили на дві групи: одним давали плацебо, другим – вітамінні добавки, що містили фолієву кислоту, вітаміни B6 та B12. Згідно з умовами дослідження, люди багато часу проводили на вулиці неподалік доріг.
Унаслідок експерименту вчені з’ясували, що учасники, які пили вітаміни групи В, були більш захищені від впливу забрудненого повітря. Результати дослідження вивели за допомоги аналізів крові.
Як відомо, не всі вітаміни виробляються в організмі в достатній кількості, тож люди повинні споживати продукти, що їх містять. Зокрема, волоські горіхи, банани, мигдаль, авокадо, кеш’ю, томати, гарбуз, шпинат, спаржу, арахіс, зелений горошок, м’ясо, рибу, яйця і печінку.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7686 / 4.35MB / SQL:{query_count}