Не запрацьовуйтеся

Восьмигодинний робочий день є застарілим та неефективним підходом до роботи

Результати дослідження латвійської групи Draugiem свідчать, що вісім годин на день для праці забагато, інформує variat.com.ua, посилаючись на портал The World Economic Forum. Спеціалісти використовували комп’ютерний додаток для відстеження робочих звичок працівників. Зокрема, програма вимірювала, скільки часу люди витрачали на різні завдання, та порівнювала це з їхньою продуктивністю.
У процесі вимірювання активності людей дослідники з’ясували: від тривалості робочого дня мало що значить – важливіше те, як люди структурують свій день. Зокрема, працівники, які були релігійними і брали для молитов короткі перерви, були значно продуктивнішими, аніж ті, що працювали довше.
Ідеальний ритм праці, відповідно до дослідження, – 52 хвилини роботи, а опісля – 17 хвилин відпочинку. Люди, які додержували цього графіка, були унікально сфокусовані на своїй роботі. Приблизно годину вони на 100% занурювалися у справу, яку мали виконати. Вони не входили у Facebook і не відволікалися на перегляд електронної пошти, а коли відчували втому (приблизно через годину) – брали короткі перерви, упродовж яких повністю відмежовувалися від своєї роботи. Це допомагало їм знову зануритися в наступну продуктивну годину праці.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9596 / 4.35MB / SQL:{query_count}