Тонізують, заспокоюють та освіжають

Три напої, які варто вживати жінкам

Безумовно, найкорисніший напій – чиста вода. Але є й інші напої, здатні принести користь жіночому здоров’ю, пише healthyliving.com.ua.
Зелений чай із м’ятою. Він багатий на антиоксиданти і містить фітоестрогени – рослинні гормони, які позитивно впливають на жіночий організм та знижують ризик виникнення пухлин. Завдяки м’яті напій заспокоює, допомагає боротися з безсонням, дратівливістю, а також покращує травлення.
Какао. Підвищує гемоглобін, випереджаючи такі визнані продукти, як яблуко, гранат, буряк. Окрім цього, какао має властивість покращувати настрій, бадьорити. Але тим, у кого є захворювання підшлункової залози, печінки і нирок, вживання какао варто обмежити.
Апельсиновий і журавлинний соки. Для жіночого організму дуже потрібен вітамін С – він сприятливо впливає на шкіру, освіжаючи її і зберігаючи молодість, а також зміцнює імунітет. Тому бажано завжди мати в раціоні цитрусові, а також пити свіжі соки – зокрема апельсиновий і журавлинний. А ось від вживання соків у пакетах варто відмовитися, адже вони містять більше цукру, аніж корисних речовин.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7460 / 4.34MB / SQL:{query_count}