Не в грошах щастя?

Психологи визначили, скільки грошей потрібно людині, аби почуватися щасливою

Для того, щоб бути щасливою, людині потрібна обмежена кількість грошей, бо їх надмір призводить до негативних наслідків. Такий висновок зробили психологи Університету Пердью та Університету Вірджинії. Науковці опитали 1,7 мільйона людей із 164 країн і з’ясували, що після досягнення певного рівня статків задоволення від грошей починає зникати.
Максимальний рівень статків залежить від того, де живе людина та до якої соціальної групи належить. Приміром, для жителів країн Східної Європи, зокрема й для України, ця сума становить 45 тисяч доларів на рік! Найбільше грошей для щастя потрібно австралійцям – 125 тисяч доларів на рік, трішки менше жителям Північної Америки – 105 тисяч і Західної Європи – 100 тисяч доларів. Також науковці з’ясува­ли, що жінкам потрібно більше грошей, аніж чоловікам, людям із вищою освітою, аніж із нижчою та людям, у яких є діти.
Крім того, психологи вирахували ідеальний дохід для будь-якого жителя планети. Щоби бути цілком задоволеним життям, на рік знадобиться 95 тисяч доларів, при цьому для доброго психологічного стану буде достатньо 65 тисяч.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7973 / 4.34MB / SQL:{query_count}