Грип наступає!

За тиждень на Львівщині на ГРВІ захворіло майже 10 тисяч осіб

У нашій області збільшується кількість хворих на ГРВІ, а нестійка погода та дощ лише сприяють цьому. Лише за минулий тиждень на Львівщині на гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 9 тисяч 529 осіб. 
Зі слів епідеміолога відділення організації епіддосліджень Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Любомири Бойко, порівняно з попереднім тижнем маємо на 670 випадків більше, проте епідемічний поріг не перевищений! Серед захворілих найбільше дітей (їх занедужало майже п’ять з половиною тисяч).
А в самому Львові за цей же період занедужало 3 тисячі 496 осіб, половина з них – діти. Чимало львів’ян госпіталізували: в інфекційні стаціонари поклали 163 осіб, з них 124 дитини.
“З початку епідсезону нашою вірусологічною лабораторією методом полімеразно-ланцюгової реакції дослідили 107 зразків матеріалу від пацієнтів із підозрою на грип та ГРВІ. У шести осіб виявили РНК вірусу грипу В”, – пояснила епідеміолог.
Медики надалі закликають львів’ян вакцинуватися проти грипу. Станом на початок цього тижня у Львівській області щеплення від цієї недуги отримали 3 тисячі 870 осіб, у тому числі з групи ризику 3 тисячі 418 осіб. Нагадаємо, що у Львові проти грипу можна щепитися такими вакцинами, як “Інфлувак” (Нідерланди), “Інфлуензе Ваксин” (Китай), “Джісі ФЛЮ” (Корея) і “Ваксігрип” (Франція).

На Закарпатті – карантин

У двох районах Закарпатської області через високий рівень захворювання на ГРВІ серед школярів та дітей дошкільного віку в школах і садках запровадили карантин. У Берегівському районі –  з 29 січня до 9 лютого, а у Виноградівському – з 1 до 16 лютого.
Також через епідемію грипу на тиждень на карантин закрили всі школи у Вінниці. Вимушені канікули розпочалися вчора, 31 січня, і триватимуть до 6 лютого.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.7730 / 4.35MB / SQL:{query_count}