Кір не здає своїх позицій

Щодня на Львівщині реєструють майже 20 нових випадків

Від початку року в Україні зафіксували майже три тисячі випадків захворювання на кір. Досить швидкими темпами ця небезпечна хвороба поширюється й на Львівщині. Щодня на кір у нас занедужує 10-20 осіб! Прогнози МОЗ невтішні – у лютому-березні може спостерігатися підвищення рівня захворюваності на кір в усіх областях України.
Як зазначила епідеміолог відділення організації епіддосліджень Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Любомира Бойко, на кір в нашій області уже захворіло 254 особи, з них 192 – діти.
“Найбільше хворих серед жителів Львова, трохи менше реєструємо в районах. На лікарняні ліжка з початку року кір поклав 138 осіб, з них 98  дітей. Більшість захворілих нещеплені, – каже епідеміолог. – Рівень захворюваності зростає, щодня реєструють майже 20 нових випадків”.
Нагадаємо, що епідемію кору офіційно зафіксували на Львівщині 15 січня. У лікарнях Львова через кір заборонили візити в реанімацію, стаціонарні відділення, а також обмежили партнерські пологи. Школи міста на карантин не закрили.
Тішить те, що у Львові та області активно триває вакцинація: за даними прес-служби Львівської міськради, з 15 до 27 січня щеплення проти кору в поліклініках одержали 6 612 дітей.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7870 / 4.34MB / SQL:{query_count}