Епідемія за епідемією

В Україні зареєстровано спалах вірусного гепатиту А

За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, в цьому році вже зареєстровано одне групове захворювання (спалах) вірусного гепатиту А – у Миколаєві та області. Всього захворіло 47 осіб, у тому числі шестеро дітей віком до 18 років.
Хворі були госпіталізовані до Миколаївської обласної інфекційної лікарні – 38 осіб, Миколаївської обласної дитячої інфекційної лікарні – шість осіб, троє осіб відмовилися від госпіталізації. У більшості хворих форма перебігу захворювання середньої важкості, лише у двох – важка.
Загалом в Україні за 11 місяців 2017 року дані щодо захворюваності на вірусний гепатит А свідчать, що рівень захворюваності не перевищує середніх багаторічних рівнів. За цей час було зареєстровано 29 спалахів вірусного гепатиту А, спалахи реєструвалися у сімейних вогнищах, дитячих організованих колективах, закладах освіти, об’єктах громадського харчування та торгівлі. Були пов’язані здебільшого з недотриманням заходів профілактики та порушенням протиепідемічного режиму на об’єктах, а також з недотриманням правил особистої гігієни самими хворими.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4292 / 3.96MB / SQL:{query_count}