Кидайте курити!

Уже з першого дня відмови від сигарет організм почне відновлюватися, а ризики виникнення хвороб знижуватися

За даними ВООЗ, тютюн вбиває майже половину тих, що курять. Це понад сім мільйонів людей щороку! Більше шести мільйонів таких смертей стаються внаслідок безпосереднього вживання тютюну, тоді як приблизно 890 тисяч є некурцями, які зазнають впливу диму.
Сигаретний дим, який заповнює громадські місця, ресторани, офіси та інші закриті приміщення, містить більш ніж 4000 хімічних речовин, з яких принаймні 250 шкідливі, а понад 50 спричиняють рак.
У дорослих, які не курять самі, але вдихають тютюновий дим, він викликає серйозні серцево-судинні та респіраторні захворювання, зокрема ішемічну хворобу серця та рак легенів. У немовлят він може спричинити раптову смерть.
Міністерство охорони здоров’я України закликає, щоб кожна людина мала можливість дихати повітрям, вільним від тютюну. А курці, які вирішили позбутися цієї звички, отримали допомогу, мовиться в повідомленні. І хоча за останні сім років поширеність куріння серед українців зменшилась на 20%, досі понад сім мільйонів громадян курять щодня.
Більшість курців мають залежність від нікотину, тому їм важко самотужки кинути курити. Якщо вам потрібна допомога, вона є! Зателефонуйте на гарячу лінію “Я кидаю курити” за номером 0-800-50-55-60 (дзвінки безкоштовні та конфіденційні) або отримайте консультацію на сайті www.stopsmoking.org.ua. Тут визначать метод відмови від куріння, який допоможе саме вам!
У повідомленні також ідеться, що вже з першого дня відмови від сигарет організм починає відновлюватися, а ризики виникнення хвороб, асоційованих з курінням, знижуватися. Упродовж двох років значно зменшиться ризик ішемічної хвороби серця. Через 15 років ризик серцево-судинних захворювань знизиться до рівня некурця. Тому що раніше ви відмовитесь від куріння, то краще! Чому б не зробити цього просто зараз?

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6420 / 4.06MB / SQL:{query_count}