Така корисна квасоля

Якщо хочете поповнити ряди довгожителів, необов’язково приймати спеціальні препарати або диво-засоби. Потрібно лише включити до раціону дуже простий продукт – квасолю

Такого висновку дійшли вчені з Американського інституту вивчення раку.
Експерти переконані: кращим продуктом для тривалого життя є звичайна квасоля. Її треба включати у щоденне меню. До речі, не втрачає корисних властивостей і консервована квасоля, тому її також можна їсти.
У квасолі міститься багато амінокислот, легкозасвоюваних білків, які за поживною цінністю перевершують м’ясо та деякі сорти риби, а також каротин, крохмаль, вуглеводи і майже всі необхідні вітаміни та мінерали.
Лікарі радять додати до раціону цей продукт людям, які страждають від ревматизму, дерматитів, захворювань бронхів і кишкових розладів. А ще вживання квасолі є доброю профілактикою діабету та ожиріння, тому що в ній міститься аргінін, який знижує рівень цукру в крові.
Окрім квасолі, до переліку продуктів, що подов­жують життя, потрапили червона капуста, зелень, насіння льону, гриби, цільне зерно, ягоди, кукурудза, горіхи і чай.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8629 / 4.34MB / SQL:{query_count}