Дефіцит вітамінів: як поповнити

Які харчові звички свідчать про їх нестачу

Іноді показником нестачі певних вітамінів в організмі є зловживання тими чи тими продуктами.
Хочеться шоколадки. Якщо “шоколадоманія” вас переслідує, снікерси приходять вві сні і ввижаються за кожним кутом – вам не вистачає магнію. Отож, повертаючись з роботи, купіть шоколадку, а ще захопіть горішків, насіння, фруктів і квасольки – ці продукти є хорошими джерелами цього елемента.
Хочеться хліба. Булочка з маслом, медом, сиром чи просто булочка – весь час хочеться булочки. Висновок – це не ПМС, вам просто не вистачає азоту. Для поповнення його запасу їжте продукти з високим вмістом білка – рибу, м’ясо, горіхи.
Хочеться солодкого. Постійна тяга до солодощів свідчить про брак глюкози. Поповніть її запас медом, солодкими овочами, ягодами і фруктами.
Хочеться жирного. Найімовірніше, вам не вистачає кальцію. Їжте більше броколі, стручкової квасолі, загалом бобових, сиру та кунжуту.
Хочеться сиру. Якщо вас потягло на твердий сир, це може свідчити, що вам не вистачає кальцію та фосфору. На допомогу прийде та ж броколі, молоко і сир.
Хочеться копченої ковбаси. Якщо вам раптом захотілося чогось копченого, це свідчить про те, що ви занадто довго провадили правильний спосіб життя і що у вашому організмі бракує холестерину. Але копченостями ситуацію не виправити, замість цього краще з’їсти авокадо, червоної риби, горіхів чи оливок.
Хочеться кислого. При думці про лимон ви відчуваєте радісне збудження замість оскоми. Вам точно не вистачає вітаміну С. Він міститься в цитрусових, ківі, полуницях, шипшині, брюссельській капусті та багатьох інших фруктах і овочах. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.5000 / 4.34MB / SQL:{query_count}