Море лікує!

Відпочинок на морському узбережжі не тільки принесе велике емоційне задоволення, допоможе відпочити від напружених буднів, але й має неабиякий позитивний вплив на здоров’я

Про це нагадують науковці.
Вони, зокрема, наголошують, що морська вода багата на різноманітні мікроелементи, які допоможуть  боротися з проблемами дихальної і травної систем, гінекологічними захворюваннями, а також артритом, неврозами, безсонням, хронічним стресом і навіть зайвою вагою, повідомляє zdorovia.com.ua.
Ще давньоєгипетські медики призначали морську воду пацієнтам з хворобами шлунково-кишкового тракту і кровоносної системи, а рани і різні шкірні патології рекомендували протирати нею.
Згодом з’явився  спеціальний метод  – “таласотерапія”, тобто лікування морем. Також під час такої терапії використовують не тільки морську воду, а й водорості, а декому навіть рекомендують переїхати жити біля моря, оскільки такий клімат також має чудовий оздоровлювальний ефект.
Однак є захворювання, при яких категорично протипоказано подібне лікування, це: гострі запальні та інфекційні захворювання, дерматит, грибкові інфекції, деякі захворюваннях серцево-судинної системи і онкологія.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8785 / 4.34MB / SQL:{query_count}