Продуктивний день: дієві поради

Правильно організувати та розпланувати свій день – запорука не тільки ефективної роботи, але й настрою на самопочуття

Як зробити свій день максимально продуктивним радить Lifehacker.
Спіть удень. Часті ранні підйоми, сидіння за роботою до пізньої ночі часто призводять до депривації сну (нестача або цілковита відсутність задоволення потреби у сні). Дослідження NASA про вплив денного сну на роботу пілотів показали, що 26 хвилин дрімоти підвищують працездатність на 34 відсотки. Дрімайте вдень 15-20 хвилин, після того, щоб прокинутися, можна випити кави.
Менше соцмереж та новин. Інформаційне навантаження, яке йде з соціальних мереж, забирає багато часу та сили, але користі приносить мало. Увага – безцінний, але обмежений ресурс. Витрачайте його на генерування знань (написання статті, читання підручника, відвідування тренінгу) або емоцій (хороші фільми, спілкування з друзями).
Робіть перерви. Це корисно для здоров’я, а ще перерви обов’язково потрібні для поповнення когнітивного ресурсу і відновлення концентрації. Вийдіть на прогулянку в парк або раз в півгодини хоча б прогулюйтеся в офісі.
Якщо ви фрілансер, під час робочих тайм-аутів виконуйте домашню роботу: помийте посуд, винесіть сміття, пограйтесь з котом.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8327 / 4.34MB / SQL:{query_count}