Сонце, спека, небезпека

Як спека впливає на настрій і поведінку людей

Вчені з Північно-Західного і Лихайського університетів досліджували поведінку людей під час спеки. Експерти виявили, що високі температури впливають на настрій і поведінку людей, наприклад, у спеку люди уникають просоціальних вчинків.
На думку вчених, причина – у виснаженні і зневодненні організму, пише Уніан, посилаючись на The Daily Mail. Вчені виявили, що при високих температурах працівники на 50% рідше допомагали клієнтам і будь-що пропонували. Потім фахівці провели оплачуване онлайн-опитування. Половині учасників запропонували згадати день, коли вони страждали від спеки. Після завершення опитування респондентів попросили допомогти з іншим дослідженням, але безкоштовно. Лише 30% учасників, які згадували про спеку, погодилися допомогти в порівнянні з 75% з тих, хто про спеку не згадував.
В останньому експерименті брали участь дві групи добровольців. Одні сиділи в задушливій кімнаті, а решта – в прохолодній. Дослідники з’ясували, що в задушливій кімнаті люди заповнювали анкети рідше, ніж у прохолодній. Духота в шість разів знижувала якість і зменшувала кількість відповідей.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0013 / 4.34MB / SQL:{query_count}