Любіть себе і свою дитину

Шість важливих порад для молодих батьків

Бажання все встигнути і контролювати ніколи не зробить нас щасливими. Забудьте про список покупок на завтра або відвідини педіатра через тиждень. Перестаньте жити майбутнім, спробуйте в повній мірі насолодитися справжнім і отримуйте задоволення від часу, проведеного з малюком, пише 4mama.ua.
1. Лягайте спати раніше. Навіть якщо ви не звикли до цього, подумайте про зміну режиму. Сили вам ще знадобляться! Бо малюк може розбудити вас о третій ночі. Тож не втрачайте можливості поспати на кілька годин більше.
2. Спостерігайте за своєю дитиною. Частіше стежте за тим, як малюк поводиться, пізнає світ, вчиться нового і насолоджується грою. Це допоможе вам дізнатися багато цікавого про його характер, здібності та почуття.
3. Будьте прикладом для наслідування. Це стосується не лише вашого зовнішнього вигляду, але й способу життя, поведінки, вчинків та інших характеристик. Дитині дуже важливо бачити, що батьки активні, вміють спілкуватися з людьми і завжди приділяють час особистому розвитку.
4. Довіряйте своїм інстинктам. Багато матерів можуть відчути небезпеку на інстинктивному рівні. Якщо таке відчуття вам знайоме, не намагайтеся ігнорувати його, просто навчіться дослухатися до своєї інтуїції.
5. Навчіться якийсь час обходитися без гаджетів. Як би ви не любили відповідати на електронні листи, допоки дитина дивиться мультики, цієї звички доведеться позбутися. Електронні пристрої відбирають у нас багато цінного часу, який можна було б використати з користю для себе.
6. Відповідайте на нескінченні “чому”. Це не так легко, як здається, але якщо ви ігноруватимете запитання своєї дитини, в якийсь момент вона просто перестане їх ставити, бо отримуватиме відповіді з інших джерел.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.8902 / 4.06MB / SQL:{query_count}