Смійтеся на здоров’я

Учені визначили, скільки часу треба сміятися, щоби подовжити життя

Твердження, що сміх подовжує життя, тепер науково обґрунтоване. Італійські фахівці з Інституту психосоматичної медицини Riza, що в Мілані, вирахували, скільки повинна сміятися людина щодня, щоб її сміх був оздоровчим, пише zhyvyaktyvno.org.
Людині подобається сміятися, проте задоволення, яке вона отримує від цього процесу, – не єдина перевага. Лікарі давно говорять про те, що вібрації, які виникають під час сміху, можуть нормалізувати кровообіг та моторику внутрішніх органів, зокрема печінки, серця і легенів. Для того, щоб поліпшити показники стану здоров’я, людині потрібно сміятися приблизно півгодини щодня! Причини можуть бути будь-які: дружній шарж, карикатура, розповідь – все, що смішить, продовжує життя. 
Завдяки іншим дослідженням було визначено, що теперішні люди сміються щодня на десять хвилин менше, аніж півстоліття тому. В деяких країнах навіть придумали, як зробити так, щоби це тривало довше. У Франції, наприклад, є курси сміху, а в Італії – популярна йога сміху.
В Інституті психосоматичної медицини Riza впевнені й у тому, що сміх особливо важливий для тих, кому минуло сорок років. Під час сміху відбувається викид адреналіну і посилення імунного захисту. Практика доводить, що позитивно налаштованим людям легше знайти спільну мову в суспільстві та зробити кар’єру. 
Отож, смійтеся частіше, даруйте сміх ближнім, і в підсумку це обернеться міцним здоров’ям та дов­гим радісним життям!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8106 / 4.35MB / SQL:{query_count}