Кому смакує кава з молоком…а кому кефір

Горнятко запашної кави не лише допомагає збадьоритися, а й підвищує рівень концентрації уваги

Особливий ефект можна спостерігати в тому випадку, якщо додати до кави молока. Такого висновку дійшли медики з Університету Джорджії в США, пише bdzhola.com.
Для проведення дослідження запросили респондентів, яких розділили на дві групи. Представники першої групи перед виконанням складного завдання пили чорну каву, а представники другої – каву з молоком.
У ході експерименту виявилося, що чорна кава підвищує рівень нервозності, коли мовиться про виконання певного завдання, а кава з молоком допомагає швидко і правильно зробити доручену роботу.

Споживання кисломолочних напоїв – це унікальний спосіб позбутися багатьох проб­лем, пише zdorovia.com.ua. Ось три причини пити кефір щовечора: 
1. Імунний щит. Регулярне споживання цього напою допомагає зміцнити імунітет і зменшити ризик появи алергічних реакцій.
2. Фігура під контролем. Кефірна дієта – одна з найпопулярніших серед тих, що хочуть бути стрункими. Єдине, про що варто пам’ятати: випивати кефіру треба не менш ніж літр-півтора на день. Також досить ефективними є розвантажувальні дні на кефірі.
3. Захист кишківника. Саме кефір допомагає регулювати роботу шлунково-кишкового тракту і підтримує його оптимальну мікрофлору.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8272 / 4.34MB / SQL:{query_count}