І на велосипеді, і пішки

“Рух подовжує життя!” – вкотре наголошують медики. Біг, піші прогулянки, їзда на велосипеді не тільки допомагають зміцнити здоров’я, але й покращують настрій та самопочуття

Учені з Університету Глазго (Великобританія) після п’ятирічного дослідження дійшли висновку, що щоденна їзда на ровері, наприклад, з дому на роботу і назад, знижує ризик ранньої смерті на 40%, імовірність розвитку раку – на 45% і вдвічі  ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Це стосується як чоловіків, так і жінок.
Часті піші прогулянки, на думку вчених, знижують ризик розвитку хвороби Альцгеймера, підвищують м’язовий тонус, покращують роботу серцево-судинної системи і знижують кров’яний тиск, сприяють поліпшенню роботи травного тракту, покращують настрій, знижують ризик виникнення глаукоми, тому що ходьба зменшує очний тиск, а ще допомагають контролювати вагу, зміцнюють кістки, знижують ризик виникнення цукрового діабету, покращують роботу легенів. Для цього не конче спеціально відводити час: можна просто після роботи кілька зупинок пройти пішки, а не їхати громадським транспортом.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8610 / 4.34MB / SQL:{query_count}