Час у відпустку: важливі сигнали

Хоча до літа ще далеко, багато хто вже мріє про відпустку. Та бувають ситуації, коли не варто чекати, а дати можливість організму щонайшвидше відпочити

Про це пише bdzhola.com. Серед основних: 
* Біль голови. Значна завантаженість може спричинити помірний або інтенсивний біль голови, шиї, очей. Крім того, високий рівень стресу може призвести до загострення мігрені.
* Проблеми з травленням. Коли наш мозок працює тривалий час на максимумі, страждає травна система: впадає у своєрідний шок. Найпоширенішим наслідком такого процесу є синдром подразненого кишківника, пов’язаний із розладом випорожнення та болем у животі різної локалізації.
* Часті застуди. Стрес підвищує частоту серцевих скорочень, через що прискорюється кровообіг. Цей чинник разом із підвищенням артеріального тиску може негативно позначитися на імунітеті, в результаті чого ми починаємо частіше хворіти.
* Непостійна вага. Як правило, сильний стрес призводить до швидкого набору ваги. Причина цього – підвищення рівня гормону кортизолу, який змушує людину харчуватися будь-як, і через збільшення в раціоні нескладних вуглеводів ми швидко набираємо зайві кілограми.
* Втома. Також може бути наслідком надмірної завантаженості.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7659 / 4.34MB / SQL:{query_count}