Для чоловіків: “інструкція” з догляду обличчя

Якщо хочете, щоб ваше обличчя було завжди свіжим і підтягнутим, як у голлівудських акторів, доведеться трохи довше постояти перед дзеркалом, аніж робите це зазвичай

Ось основні правила догляду обличчя, які неодмінно стануть вам у пригоді, пише maximum.fm.
* Позбудьтеся відмерлих клітин. Спочатку вимийте обличчя, щоби позбутися глибокого забруднення. Після цього візьміть скраб, але не перестарайтеся з інтенсивністю рухів. Найкраще робити це під час душу, оскільки пара від гарячої води допомагає розм’якшити шкіру. Процедуру варто повторити два-три рази на тиждень.
* Не користуйтеся звичайним милом. Чому? А тому, що воно сушить шкіру та робить її втомленою. Купіть легкий гель для вмивання. Якщо шкіра схильна до жирності – оберіть засіб із вмістом саліцилової кислоти.
* Використовуйте лосьйон для шкіри. Її потрібно зволожувати щодня. Правильно дібраний лосьйон допоможе зберігати шкіру чистою і усуне прояви старості. Доречними будуть засоби із вмістом мигдалевої олії.
* Готуйте лице до гоління. Почніть із умивання під теплим душем. Щедро намастіться олією для гоління, щоби пом’якшити шкіру та підготувати волоски до видалення. Крем для гоління нанесіть поверх олії та добре втріть його.
* Виберіть хорошу бритву. Електрична підходить для більшості типів шкіри. Але якщо ви естет, віддавайте перевагу традиційним станкам із трьома або п’ятьма лезами, які забезпечать гладке гоління з мінімальною кількістю порізів.
* Уникайте спиртових лосьйонів після гоління. Науковці доводять, що шкіра вбирає до 60% того, що ви на неї виливаєте, тож відмовтеся від класичних спиртових лосьйонів і дешевих одеколонів. Використовуйте бальзами та гелі після гоління, що містять протизапальні інгредієнти, а також гоять шкіру.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7936 / 4.35MB / SQL:{query_count}