Плакати корисно

Сльози завжди сприймаються як ознака слабкості та жалю до себе. Але насправді вони є природним станом вираження емоцій

Як природно веселитися, коли в житті відбувається щось хороше, приємне, так само й природно плакати, коли доводиться долати труднощі, пише uainfo.org.
* Люди, які плачуть, не бояться показувати емоції. Так вони виявляють їх, маючи мужність не приховувати себе справжніх, вийшовши за певні рамки.
* Сльози допомагають очистити душу. Люди, які плачуть, насправді сильніші за інших, тому що можуть відпустити свій стрес за допомоги сліз.
* Сльози сприяють кращому самопочуттю. Виплакавшись, людина дійсно почувається значно краще. Процес плачу стимулює мозок вивільняти гормони щастя (ендорфіни), які викликають почуття спокою, радості та полегшення.
* Сльози допомагають не перейматися думкою інших. Багато людей не плачуть через різні стереотипи. Чоловіків можуть зацькувати за це, а жінок вважають такими, що вимагають занадто багато уваги до себе. Та насправді не всі жінки, що плачуть, емоційно вразливі, а чоловіки від цього не стають менш мужніми.
* Люди, які плачуть, заохочують інших не боятися демонструвати свої почуття. Ті, що не бояться плакати, подають приклад оточенню залишатися чесними зі собою та своїми почуттями.
Загалом сльози не тільки допомагають позбуватися негативних емоцій, але й виводять токсини, вбивають 90-95% бактерій упродовж п’яти-десяти хвилин, а ще покращують зір.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2965 / 4.34MB / SQL:{query_count}