Що впало – те не пропало!

“Правило п’яти секунд” дозволяє споживати їжу, яка опинилася на підлозі

Якщо продукт, який впав на підлогу, підняти впродовж п’яти секунд – його можна їсти, пише news.join.ua. Це “правило” підтвердив професор Астонського університету в Бірмінгемі (Великобританія) Ентоні Гілтон. З його слів, такі продукти можна споживати без остраху. Мікробів, які зможуть потрапити на їжу, що впала, за п’ять секунд буде так мало, що їх легко зруйнує шлункова кислота.
“Я не хочу сказати, що можна споживати їжу, на якій видно шар бруду. Але, з наукової точки зору, продукти навряд чи заразяться небезпечними бактеріями, полежавши кілька секунд на підлозі. Шанс потрапляння на їжу шкідливих бактерій за кілька секунд дуже малий!” – наголошує вчений.
Науковець опитав дві тисячі людей і виявив, що 79% з них призналися, що не соромляться піднімати їжу з підлоги та їсти її.
У 2003 році це “правило” дослідили в американському Іллінойському університеті. З’ясувалося, що “правило п’яти секунд” використовують більше жінки, аніж чоловіки. Крім цього, до печива та солодощів, які впали, застосовують його частіше, аніж, наприклад, до броколі чи цвітної капусти.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7880 / 4.34MB / SQL:{query_count}