Вітаміни для краси і настрою

На початку весни нестача вітамінів у організмі стає особливо актуальною

Без них ми почуваємося млявими, апатичними і особливо вразливими до вірусів. Для того, щоб зрозуміти, чи вистачає організму деяких вітамінів, достатньо просто подивитися в дзеркало, пише bdzhola.com.
• Занадто бліда шкіра. Це може свідчити про нестачу вітаміну B12. Без нього ми пригнічені та втомлені. Аби поповнити його запаси, потрібно споживати більше м’яса та морепродуктів.
• Сухе волосся. Може сигналізувати про нестачу біотину, відомого як вітамін B7. Найчастіше це відбувається після вживання антибіотиків. Для підвищення рівня цього вітаміну потрібно частіше їсти м’ясо, рибу, овочі, фрукти, гриби, бобові та на певний час забути про дієти.
• Набряки під очима. Якщо ви стали помічати набряклість очей і кінцівок, можливо, у вашому організмі не вистачає йоду. Найпоширенішим його джерелом є йодована сіль. Крім того, йод міститься в морепродуктах, молочних продуктах, навіть у хлібі.
• Бліді губи. Можуть бути симптомом нестачі заліза. Про це ж свідчать регулярні застуди і низький артеріальний тиск. Треба вживати більше червоного м’яса і тимчасово відмовитися від продуктів з підвищеним вмістом кальцію.
• Кровоточивість ясен. Це може свідчити про нестачу вітаміну C, що призводить до ослаблення імунітету, болю в м’язах та кістках, проблем із зубами. Вітамін С у великих кількостях міститься в цитрусових і червоному солодкому перці.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4295 / 3.96MB / SQL:{query_count}