Дуже їсти хочеться

Спорт, вітамінна їжа та відмова від шкідливих звичок допоможуть покращити апетит

З проблемою поганого апетиту стикався чи не кожен із нас. На його відсутність можуть вплинути кілька чинників, пише znaj.ua.
Не можна чекати того моменту, коли організм сам попросить їжі. При нерегулярному харчуванні починаються проблеми зі шлунково-кишковим трактом. Понад те, якщо довго морити себе голодом, тимчасова відсутність апетиту може перейти у хронічну! 
Щоби боротися з цією проблемою, потрібно з’ясувати її походження (стрес, депресія, захворювання, вживання медикаментів). Якщо проблема існує вже тривалий час, необхідно допомогти організму впоратися з нею.
Ось кілька порад для відновлення нормального режиму харчування:
* Їжте маленькими порціями, навіть якщо зовсім не хочете їсти. Їжте те, що вам найбільше подобається, у тому числі й те, чого не дуже радять дієтологи. Це тимчасова терапія, тут головне повернути апетит.
* Їжте з гарних тарілок.
* Додавайте до їжі спеції – вони покращують апетит. А ще завдяки спеціям виробляється шлунковий сік, який приводить до відчуття голоду, і тоді вам неодмінно захочеться чогось з’їсти.
* Алкоголь і нікотин притупляють бажання споживати їжу. Збільште фізичні навантаження, нормалізуйте режим дня і відмовтеся від шкідливих звичок. Щойно відчули голод, не пийте кави і не куріть.
* У великій кількості їжте продукти, збагачені вітамінами. Можна зажити комплекс вітамінів, щоб організм позбувся прихованих недуг.
* Менше нервуйте, не звертайте уваги на дрібниці, які псують настрій. 
Якщо ці поради не допомогли вам покращити апетит, негайно зверніться по допомогу до фахівця! 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7359 / 4.35MB / SQL:{query_count}