Не відмовляйтеся від супів!

Саме ці рідкі страви визнали найкращою профілактикою серйозної хвороби

Вчені дослідили, що регулярне споживання звичайного супу допоможе вберегтися від діабету. У масштабному дослідженні взяли участь 2500 жителів Європи, Австралії та Нової Зеландії з високим ризиком розвитку діабету другого типу. Учасники вже перебували в так званому переддіабетичному стані. В них спостерігався підвищений рівень цукру в крові і надлишкова вага, пише medicine.co.ua.
Упродовж восьми тижнів частина з них сиділа на жорсткій дієті, споживаючи лише 800 калорій на добу (при добовій нормі 2-2,5 тисячі) і харчувалася тільки супами та молочними коктейлями. Крім того, учасники регулярно виконували фізичні вправи. За два місяці люди з цієї групи в середньому схудли на 10 кілограмів, втративши приблизно 10,8% маси тіла. Розрахунки показали, що ризик переходу переддіабетичного стану в діабет при цьому знизився на 90%! У інших учасників такого приголомшливого ефекту не спостерігалося.
Дослідження відбулося в рамках міжнародного наукового проекту щодо пошуку стратегій профілактики діабету другого типу Preview Project, який фінансує Євросоюз. Preview триває вже два роки і розрахований до 2018-го. Люди, які беруть участь в проекті, поділені на групи, на прикладі яких вивчається дія дієт з різним вмістом білків та вуглеводів, а також різних режимів фізичних навантажень. У результаті вчені збираються визначити найоптимальніше поєднання типу дієти і рівня навантаження, яке дозволить запобігти розвиток діабету.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7657 / 4.35MB / SQL:{query_count}